Mertör Photography » İstanbul Fine Art Düğün Fotoğrafçısı Melek Meriç Ertör

Albümler #1

Fotoğraf çekimlerinden önce ve sonra, hakkında en sık soru sorulan konulardan biri albümler. Nasıl bir albüm alacağız, hangi boyutu seçelim, kapak nasıl olacak… Ben de bu soruları cevaplamak üzere bir mini-yazı dizisine başlamaya karar verdim.

Albümler fotoğrafları saklamanın en güzel yanlarından biri. Mertör Photography olarak, dünyanın en iyi fine art albüm üreticilerinden biri ile çalışıyoruz. Albümler kişiye özgü olarak bilgisayar üzerinde dizayn ediliyor, sonra yüksek kaliteli mat kağıda fine art baskı alınıyor ve el işçiliği ile kapağı, cildi, ahşap kutusu gibi tüm detaylar bir araya getiriliyor.  En sonunda ortaya, evin en güzel yerinde sergilenmeye değecek, harika bir hazine çıkıyor.

Aşağıda fotoğraflarını göreceğiniz, nişan ve düğün fotoğrafları için olan albümün, 20×20 cm boyutunda olanı. Aynı albümün, daha ufağı olsun isteyenler için 15×15, daha büyüğü olsun diyenler içinse 25×25 ve 30×30 seçenekleri var. Seçeceğiniz boyut ve adet ne olursa olsun, her bir albüm özel ahşap kutusunun içinde, bez çantası ile birlikte geliyor.

Albümler hakkında daha fazla bilgi için sitedeki iletişim formunu kullanarak ya da mail aracılığıyla ulaşabilir, sorularınız sorabilirsiniz!

PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE

Başa dönEMAILPOSTFacebookPOSTTweetPOSTiletişim