Mertör Photography » İstanbul Fine Art Düğün Fotoğrafçısı Melek Meriç Ertör

Berlin’de Aşk Başkadır

Temmuz başında, biraz iş, biraz da tatil için güzel Berlin‘deydik. Geri döndükten sonra koşturmaca içinde geçen günlerin ardından, fotoğraflarla ancak ilgilenme fırsatım oldu. Profesyonel olarak fotoğrafçılık yapmanın kötü bir yanı varsa o da bu olsa gerek, sıra kendi tatil fotoğraflarınıza en son geliyor.

Sizin yazla aranız nasıl bilmiyorum ama ben havanın biraz daha serin olanını severim. Sıcağın insanı yormadığı şehirleri ise ayrı severim. Berlin de o şehirlerden biri! Temmuz başı olmasına rağmen bunaltmayan, ferah bir hava vardı. Arada bir yaz yağmuruna bile denk geldik ama fotoğraf makinelerimizin suya dayanıklı olmasının bir amacı olmalıydı değil mi! Yakın zamanda Berlin’e gitmeyi düşünenlere 3 hızlı öneri: Muse Berlin‘de naneli limonata ve hamburger deneyin, The Barn‘da cappucino için ve hafta sonu Bodemuseum civarında kurulan bit pazarından kütüphaneniz için eski kitaplar ve çizgi romanlar alın.

Keyifli sokakları, yemyeşil parkları ve rengarenk evleri ile bu güzel şehri save the date, nişan, yıldönümü ya da balayı fotoğraflarınız için mekan olarak seçmeye karar verirseniz, mutlaka bize de haber verin! Tüm diğer yurtdışı çekimlerinde olduğu gibi, Berlin için de ekstra ulaşım ücreti almıyoruz. Kasım konusunda ne düşünürsünüz bilmem ama Berlin‘de aşk başkadır. Bu güzel anları kayıt altına almaktan çok büyük mutluluk duyarız!

Bir sonraki ziyaretimize kadar kendine iyi bak güzel Berlin deyip sözü fotoğraflara bırakmalı… Bahsi geçen limonata, cappucino ve kitaplarla aşağıda karşılaşabilirsiniz! Aufwiedersehen!

PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE

 

Başa dönEMAILPOSTFacebookPOSTTweetPOSTiletişim