Mertör Photography » İstanbul Fine Art Düğün Fotoğrafçısı Melek Meriç Ertör

Ipek

Bir yaş doğum günleri, yeriniz her zaman çok başka! Neler olup bittiğine şaşkınlıkla bakan minikler, kendilerinden küçük ve büyük bir sürü arkadaş (ki gelecekte “biz çok eski arkadaşız” diye başlayan hikayeleri bugünlere dayanacak),devamını gör »

Zeynep

Zeynep’le ilk tanışmamız, kendisinin 1 yaş doğum günü vesilesiyle olmuştu. Pofidik yanakları ve boncuk gözleriyle öyle güzel poz veriyordu ki objektiflere, kendisinin profesyonelliğine hayran kalmamak mümkün değildi. Annesi Jülide,devamını gör »

Irem + Nihat

İrem ve Nihat ile, kızları Elif’i beklerken içten ve keyifli bir maternity çekimi yaptık. Fırtına koptu kopacak, yağmur yağdı yağacak derken öyle çok güldük ki, kapalı havaya rağmen enerjisi oldukça yüksek, kahkaha dolu bir saat geçirdikdevamını gör »

Ipek + Troy

Sonbaharın en güzel günlerinden birinde, ağaçlarla, gölle, nilüferle iç içe bir çekim: İpek ve Troy’un mutlu günü! Havanın da, doğanın da bizden yana olduğu çekimin ardından ortaya çıkan keyifli, doğal, ve romantik karelerle baş başa bırakıyorumdevamını gör »

Meltem + Utku

Zaman ne çabuk geçiyor! Bunu özellikle çekim yaptığımız çiftlerle yeniden bir araya geldiğimizde hissediyorum… Bundan tam 3 yıl önce düğün çekimlerini yapmıştık Meltem ile Utku’nun, bu kez ise yıldönümleri için bir araya geldik. Hem dedevamını gör »

Yeliz + Onur

Bazen bir çekimi editlerken ortaya çıkan kareler öyle güzel oluyor ki, o fotoğraflar hiç bitmesin istiyor insan. İşte ekranda gördüğüm her fotoğrafa dönüp dönüp bir kez daha baktığım, bloga hangilerini koysam diye saatlerce kararsız kaldığımdevamını gör »

Pırıl + Erdem

Mesleğimin en güzel yanlarından biri, tanışmama vesile olduğu harika insanlar. Pozitif enerjinin ve sevginin paylaştıkça çoğaldığına, üzerinizde taşıdıkça etrafa da yayıldığına inananırım. Pırıl’ın sesini ilk kez telefonda duyduğumda, birdevamını gör »

Selen

Rengarenk, ışıl ışıl ve kahkaha dolu bir gece: Tatlı Selen’in kına gecesi! Yüzlerinde kocaman gülümsemelerle dans edenlere alkış tutan misafirler, bitmeyen eğlence, renkli mendiller, mumlar, gece boyu süren yöresel danslar ve çeşit çeşitdevamını gör »

Gülşah + Bayram

Gülşah’la ilk konuşmamızda anlattıkları, gözümün önünde son derece somut bir şekilde canlanmıştı: Ilık ve haylaz bir yaz rüzgarı, insanın içini ısıtan güneş, küçük çocukların resim yaparken çizdiği ponponlukta bulutlar ve gözün alabildiğinedevamını gör »