Mertör Photography » İstanbul Fine Art Düğün Fotoğrafçısı Melek Meriç Ertör

Ceyda + Dilara

Ceyda ve Dilara, bu sene Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldular. Yıllarca birlikte çalışıp, geldikleri bu noktayı kutlamak için de, seneler sonra dönüp baktıklarında bile yüzlerinde kocaman gülümsemelere dönüşecek fotoğrafları olsun istediler. Ceyda bu isteklerini gerçekleştirmek için benimle iletişim kurduğunda, henüz 2014’ün eylül ayıydı… Zaman çabuk geçiyor :)

Aylar ayları kovaladı, ve mezuniyet yaklaştı. Çekim günümüze karar verdikten sonra, herkesin yağmur yağacağından emin olduğu harika (!) bir mayıs gününde, Ceyda, Dilara ve bize oldukça yardımcı olan tatlı arkadaşları Dila ile birlikte yola koyulduk. Çeşitli totemler, yağmur yağarsa ne yaparız fikirleri ve “Bak bulutlar şurada bitiyor sanki” temalı umut dolu sohbetlerden sonra, çekim yerimize vardık. Ve yağmur, bu dünya tatlı sıyeni mezunlara verebileceği en iyi mezuniyet hediyesini verdi: Yağmadı!

Çekim boyunca o kadar güldük ve eğlendik ki, tüm kahkahalar son derece doğal yansıdı karelere… Sonuçta da elimizde hem güzel bir günün anısı, hem de enerji ve mutluluk dolu fotoğraflar kaldı. Ben de bu kadar içten, pozitif ve harika insanlarla tanışmama sebep olduğu için işime bir kez daha aşık oldum! Teşekkürler kızlar, harikasınız!

Başa dönEMAILPOSTFacebookPOSTTweetPOSTiletişim