Mertör Photography » İstanbul Fine Art Düğün Fotoğrafçısı Melek Meriç Ertör

Nilgün + Marlon

Evcil hayvan sahibi olanlar bilir, dört ayaklı dostunuz bir kez hayatınıza girdi mi, onsuz bir hayatın varlığını düşünemezsiniz. Birlikte geçirdiğiniz her gün sizi mutlu edecek, kalbinizi ısıtacak bir şeyler yapmayı başarır. Evdeki duvarların, ofisteki çalışma masasının en güzel yeri, onunla çekilmiş bir fotoğrafı hak eder.

Dünya şirini bir Maltese Terrier, Marlon. Sahibi Nilgün, bundan 2 hafta önce iletişime geçip bir evcil çekimi yapmak istediğini söylediğinde, havanın bize çok güzel bir sürpriz hazırlayacağından habersizdik. Çekim için sözleştiğimiz gün her yer bembeyazdı! Tarihi ertelemek yerine kar konusunda en az benim kadar heyecanlanan Nilgün ve küçük lokum Marlon ile yaptığımız bu 1 saatlik çekimde hem epeyce gülüp eğlendik, hem de onlara harika anılar yaratmış olduk.

PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE

Başa dönEMAILPOSTFacebookPOSTTweetPOSTiletişim