Mertör Photography » İstanbul Fine Art Düğün Fotoğrafçısı Melek Meriç Ertör

Simla + Henk + Balım

Simla ve Henk, düğün sonrası çekimlerine köpekleri Balım’ı dahil etmek istediklerini söylediklerinde çok sevindim! Hele de hikayenin öncesini bilince… Balım melez bir can, hayatının ilk üç senesini zor şartlar altında oradan oraya savrularak geçirmiş. Ta ki geçtiğimiz haziranda yolu Simla ve Henk ile kesişene kadar! Bu bal gözlü, kibar kızın sonunda onu bu kadar çok seven bir aileye kavuşmuş olması harika bir şey.

Sonbaharın en güzel renkleri doğayı baştan aşağı boyamışken bu güzel aileyi (ve şahane arkadaşlarını) fotoğraflamak benim için çok keyifliydi. Her zaman dediğim gibi, sonbahar düğünlerinin yeri bambaşka!

PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE PINIMAGE

Başa dönEMAILPOSTFacebookPOSTTweetPOSTiletişim